Kapcsolat

Rail Cargo Operator - Hungária Kft.

Iroda:
Váci út 92.
1133 Budapest

Telephely:
Európa utca 4.
1239 Budapest


Váci út 92.Munkatársaink

Cégvezetés

Spellenberg GáborNyelvtudásHU / GB
ügyvezető igazgatóTelefon+36-1/421-4090
Fax+36-1/421-4097
E-mailgabor.spellenberg@railcargo.com
Kotiers RománNyelvtudásHU / GB / SK
ügyvezető igazgatóTelefon+421 911 031 692
Fax+36-1/421-4097
E-mailroman.kotiers@railcargo.com

Pénzügyek-Kontrolling

Timár KrisztinaNyelvtudásHU / GB
Pénzügyek-KontrollingTelefon+36-1/421-4092
Fax+36-1/421-4097
E-mailkrisztina.timar@railcargo.com
Győri GabriellaNyelvtudásHU / GB
Pénzügyek-KontrollingTelefon+36-1/421-4094
Fax+36-1/421-4097
E-mailgabriella.gyori@railcargo.com

Kereskedelem

Adler EmeseNyelvtudásHU / DE / GB
Értékesítési munkatársTelefon+36-1/421-4093
Fax+36-1/421-4097
E-mailemese.adler@railcargo.com
Balogh KrisztiánNyelvtudásHU / DE / GB
Értékesítési munkatársTelefon+36-1/421-4095
Fax+36-1/421-4097
E-mailkrisztian.balogh@railcargo.com
Simon ZitaNyelvtudásHU / RU
Értékesítési munkatársTelefon+36-1/413-2990
Fax+36-1/421-4097
E-mailzita.simon@railcargo.com
Pauer ErikaNyelvtudásHU / GB / RO
Értékesítési munkatársTelefon+36-1/421-4091
Fax+36-1/421-4097
E-mailerika.pauer@railcargo.com

Európa út 4. (BILK)Operatív divízió

Gulyás LászlóNyelvtudásHU
Operatív vezetőTelefon+36-1/421-4641
Fax+36-1/289-6101
E-maillaszlo.gulyas@railcargo.com
Hegedűs TamásNyelvtudásHU / DE / GB
Operatív munkatársTelefon+36-1/421-4641
Fax+36-1/289-6101
E-mailtamas.hegedus@railcargo.com
Noska ZoltánNyelvtudásHU / GB / IT
Operatív munkatársTelefon+36-1-421-4641
Fax+36-1/289-6101
E-mailzoltan.noska@railcargo.com
Kissné Tóth SzilviaNyelvtudásHU / DE
Operatív munkatársTelefon+36-1/421-4645
Fax+36-1/289-6103
E-mailszilvia.toth@railcargo.com
Körmendi TímeaNyelvtudásHU / GB
Operatív munkatársTelefon+36-1/421-4643
Fax+36-1/289-6103
E-mailtimea.kormendi@railcargo.com
 
BUDAPEST BILK - Neuss v.v.
BUDAPEST BILK - Koper v.v.
BUDAPEST BILK - Ploiesti v.v.
ÁLTALÁNOS ÜZLETI FELTÉTELEK